ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Slaglåspistoler 14819271
nr 1481 9271
Slaglåspistoler
3 st. Längd: 30-42 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 20:56:37
300 kr
350 kr
2.000 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
Slaglåspistoler
Kondition: slitage, skador
nr 1481 9271
Slaglåspistoler
3 st. Längd: 30-42 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 2.200 kr |
måndag 8 augusti 2022 |